kolmapäev, 6. september 2017

SELLE AASTA HUVIRINGID


Loovusring 1.-3.klassile, esmaspäeviti 6. ja 7.tund üle nädala (2.a klassiruumis), juhendaja Evelin Rikma, esimene tund 25.septembril!
Loovusringis saab iga osaleja rakendada oma fantaasiat ja loovust. Ringis tutvume taaskasutuse ja säästva tarbimise põhimõtetega, meisterdame ja joonistame. Ringis valminud töödest koolimajas eraldi väljapanekud, näitused, samuti osaletakse töödega erinevatel konkurssidel. 

Liiklusring 3.klassile neljapäeviti kell 8 ajalooklassis, juhendaja Karin Põdra. Ringis toimub ettevalmistus kevadel ratturilubade eksamiks. 

Mudilaskoor 1.-5.klass, kolmapäeviti 6. t ja enne tunde, muusikaklassis/saalis, juhendaja Aire Aros (osalejad valib muusikaõpetaja)
Plokkflööt 2.-3.klass, esmaspäeviti 6.t, 4.klass,  reedeti 6.t muusikaklassis, juhendaja Aire Aros.
UUTE ÕPILASTE VASTUVÕTTU PLOKKFLÖÖTI SELLEL ÕPPEAASTAL EI TOIMU! 

UUS! Rahuring 1.-3.klassile, kolmapäeviti 6.t (1.b klassiruumis) juhendaja Piret Kaarlõp, ringis osalemiseks vajalik võimlemismatt, selga mugavad riided. Esimene tund 20.septembril!

Kõik ringitunnid on TASUTA! 
Ringidesse registreerimiseks meil ringi nime, lapse nime ja klassiga huvijuht@rakverepk.ee 15.septembriks. Kohtade arv on piiratud, kes ees, see ringis sees! 
 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar