laupäev, 5. september 2015

TEINE NÄDAL

KIRJUTA PÄEVIKUSSE TUNNIPLAAN, SEST ALUSTAME SEL NÄDALAL KODUSTE ÜLESANNETE KIRJUTAMIST.
ESMASPÄEV
EESTI KEEL (AABITS LK 12-13, TV LK 8-9)
TÄNA LÄHEME AABI JA BIBIGA AABITSAMAALE. JUTUSTAME KUULDUD TEKSTI ÜMBER, MÕTLEME, MIS VÕIB EDASI JUHTUDA NING MÄNGIME TÄHEMAA KULDVILLAKUT.
MATEMAATIKA (TR LK 8-9)
KANNA IGA PÄEV KAASAS NUMBRIKAARTE. ÕPETAJA KORJAS REEDEL ÄRA MATEMAATIKA TÖÖRAAMATU. TÄNASEKS TEE ÄRA RUUDULISEST VIHIKUST 1, 2 JA 3 (OSA LAPSI ANDSID REEDEL VIHIKU JUBA ÄRA, SEST NAD JÕUDSID VALMIS). TÄNA ÕPIME ARVE 4, 5 JA 6. TÄNA SAAD ÕPETAJALT PALJUNDATUD LEHE, MIS TÄIDA ÄRA KOLMAPÄEVAKS.
LOODUSÕPETUS (TR 4-7, TV LK 4)
VÕTA KAASA TÖÖRAAMAT JA TÖÖVIHIK. TÄNA RÄÄGIME VÄRVIDEST LOODUSES, LEIAME ÜHISEID TUNNUSEID.
KÄELINE
TÄNA LÄHEB VAJA SINIST VÄRVILIST PABERIT, ÕLIPASTELLE, VÄRVILISI PLIIATSEID, PULGALIIMI. TEEME VÄRVILISE PILDI VIHMAVARJUST.

TEISIPÄEV
EESTI KEEL
TEGELEME AABITSAS LEHEKÜLGEDEGA 14-17, TV LK 10-13. TÄNA ALUSTAME TÄHTEDE ÕPPIMIST. TEGELEME A- JA Ä-TÄHEGA. LOEME TEKSTI, VASTAME KÜSIMUSTELE JA ÕPIME A-D KIRJUTAMA KA KIRJATÄHENA. KUNA MATERJAL ON VÄGA MAHUKAS, SIIS  JÄÄB KODUS  LUGEDA KLASSIS LOETUD TEKST JA LÕPETADA TÄHTEDE KIRJUTAMINE. TV LK 12-13 (KOLMAPÄEVAKS) TEE ÄRA  1 RIDA SUURI A-SID, 1 RIDA KESKMISI JA 1 RIDA KIRJATÄHTI. SAMA TEE KA Ä-GA. KUI TUNNED, ET JÕUAD JA TAHAD, SIIS  VÕID LOOMULIKULT KÕIK READ ÄRA TÄITA.
KEHALINE KASVATUS
VÕTA KAASA PIKK DRESS JA PESEMISASJAD.
KÄELINE
TÄNA TEEME AIAKÄRU JA VOOLIME SÜGISANDE. AIAKÄRU JAOKS VÕTA KAASA TÜHI TIKUTOPS, AIASAADUSTE VOOLIMISEKS VÕTA KAASA PLASTILIIN.

KOLMAPÄEV-8.30 PILDISTAMINE. VÕTA KAASA PILDISTAMISE PABER, SIIS FOTOGRAAF TEAB, MIS PILTE SA TAHAD.
EESTI KEEL
TEGELEME AABITSAS LEHEKÜLGEDEGA 18-21, TV LK 14, 20 (E-RIDA). TÄNA JUTUSTAME PALJU, MÄNGIME TELEFONIMÄNGU, TEEME PANTOMIIMTEATRIT, ÕPIME E- JA I-TÄHTE NING SEIKLEME AABI JA BIBIGA RALLIRAJAL.
MATEMAATIKA (TV LK 9-11)
ÕPIME MÕISTEID SUUREM, VÄIKSEM, PIKEM, LÜHEM, KORDAME 4, 5 JA 6 KIRJUTAMIST. KOJU JÄÄB RUUDULISEST VIHIKUST NUMBRITE KIRJUTAMINE.
KEHALINE
VÕTA KAASA PIKK DRESS JA PESEMISASJAD.

NELJAPÄEV-LASTEVANEMATE KOOSOLEK 18.00.
EESTI KEEL
TEGELEME AABITSAS LEHEKÜLGEDEGA 22-23, TV LK 15, 20 (I-RIDA). TÄNA ON AABI JA BIBI TÄNAVAL. KORDAME KOOS NENDEGA LIIKLUSREEGLEID JA KORDAME E JA I KIRJUTAMIST.
MATEMAATIKA (TV LK 12-13)
TÄNA ÕPIME MÕISTEID- KÕRGEM, MADALAM, LAIEM JA KITSAM.
MUUSIKA
VÕTA KAASA LAULIK JA TÖÖVIHIK
KLASSIJUHATAJA
VÕTA KAASA VÄIKE KARU. ET KARUD SASSI EI LÄHEKS, VÕID OMA KARULE MÕNE LISANDI (SALL, MÜTS JNE) PANNA. OLE VALMIS RÄÄKIMA TEISTELE, MIS SU KARULE TEHA MEELDIB JA MIS TALLE TEHA EI MEELDI.
RÜTMIKA

REEDE
MUUSIKA
VÕTA KAASA MUUSIKAASJAD.
EESTI KEEL
TEGELEME AABITSAS LEHEKÜLGEDEGA 24-25, TV LK 16, 20. TÄNA SEIKLEME MÄNGUMAAL, KOHTUME MOOSEKANDI JA NARRIGA, ÕPIME M- JA N-TÄHTE JA TEEME ISE MUUSIKAT.
MATEMAATIKA (TV LK 14-15)
TÄNA VÕRDLEME ARVE, ÕPIME  VÕRDLEMISMÄRKE JA LOEME VÕRRATUSI.
KÄELINE
MEISTERDAME ENDALE MÄNGUMAA NARRI. SELLEKS LÄHEB VAJA KÄÄRE JA VÄRVIPLIIATSEID.

TOREDAT NÄDALAT!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar