laupäev, 19. september 2015

MEIE NELJAS NÄDAL

ESMASPÄEV-TÄNA SAAB VIIMAST PÄEVA TUUA 1.SEPTEMBRI PILTIDE RAHA!
EESTI KEEL (aabits lk 38-39, tv lk 24, 28)
TÄNA ON AABITSAS TEKST SUURTE TRÜKITÄHTEDEGA (VASAK POOL) ja väikeste trükitähtedega (parem pool). SEIKLEME AABI JA BIBIGA TEADUSTE AKADEEMIAS, RÄÄGIME HAIGUSTEST, lahendame loogikaülesandeid, ÕPIME MITMUSE TUNNUST -D KIRJUTAMA.
MATEMAATIKA (tr lk 20-21)
TÄNASEKS PEAB KÕIGIL VÄRVITUD OLEMA KALA-LEHT. TÄNASES TUNNIS TEGELEME JÄRGARVUDEGA: teeme riviharjutusi, kirjutame spordipäeva diplomeid. TÄNA SAAD KOJU KAASA LEHE, MIS KORDAB SENI ÕPITUT. LOE HOOLEGA TÖÖKÄSKE!
LOODUSÕPETUS (tr lk 8-9, tv lk 5).
TÄNA SAAME TUTTAVAKS JOHANNAGA, RÄÄGIME,  KELLEKS TAHAME SAADA NING JOONISTAME ENNAST. SELLEKS VÕTA KAASA VÄIKE PEEGEL.
VAATA, ET SUL OLEKS KAASAS NII TÖÖRAAMAT KUI TÖÖVIHIK!
KUNST
TÄNASES TUNNIS LÄHEB VAJA LÕNGA, PVA-d, KÄÄRE. TEEME JOHANNAST VÄIKESE KUJU.

TEISIPÄEV
EESTI KEEL (aabits lk 40-43, tv lk 25, 26, 29)
TÄNA SEIKLEME PARIISI TÄNAVATEL, RÄÄGIME MAAILMA HUVITAVAMAKS MUUTMISEST, UURIME LINNU, MILLE NIMEDES ON P, KUULAME P-PIKKUSI NING KATSUME VALIDA ÕIGE TÄHE. Kui oled käinud vanematega Pariisis ja sul on sellest reisist pilte, siis võta need kaasa! TEISES TUNNIS LÄHEME OMADEGA RAPPA. LOEME RABAVAHIST, JUTUSTAME PILDI JÄRGI JA RÄÄGIME LOODUSHOIUST, ÕPIME B-TÄHTE JA REEGLIT, et mida teeb-sõnade lõpus on -b.
KEHALINE
KUNST
MAALIME PILDI RABAST. SELLEKS LÄHEB VAJA A3, LAUAKATET, VESIVÄRVE, GUAŠŠE, VEETOPSI, ERINEVA LAIUSEGA PINTSLEID.

KOLMAPÄEV
EESTI KEEL (aabits lk 44-47, tv lk 27, 29)
OLEME AABI JA BIBIGA LOODUSES, KOHTUME LOODUSE JUMALANNAGA, VESTLEME LOODUSHOIUST EDASI, AABI RÄÄGIB, KELLEKS TA TAHAB SAADA, õpime l-tähte kirjutama, KUULAME L-HÄÄLIKU PIKKUSI. MÄNGIME TOREDAT MÄNGU "MIS SEE ON?". SELLEKS VÕTA KAASA ÜKS LOODUSLIK ASI (KIVI, LEHT, PUUVILI JNE). MÕTLE, KUIDAS SA SEDA ASJA TEISTELE KIRJELDAD, ET NAD ÄRA ARVAKSID. Kooli tulles, ära seda asja kellelegi näita! Isegi mitte sõbrale ega karule!
MATEMAATIKA (tr lk 22-23)
MEIE TEEMAKS ON LIITMINE 6 PIIRES.KOOSTAME PILDI JÄRGI TEKSTÜLESANDEID, vaatame arvumaju, ARVUTAME JA SAAME TEADA, KES NEED PAIGALINNUD ON.TÄNA SAAD SAMUTI KOJU KORDAMISLEHE, MIDA TÄITES, SAAD TEADA, KUI HÄSTI SA ÕPITUD ASJADEST JA TÖÖKÄSKUDEST ARU SAAD.
KEHALINE

NELJAPÄEV
EESTI KEEL (aabits lk 48-49, tv lk 30, 38)
TÄNA SEIKLEME OSTUKESKUSES, SAAME TEADA, MIS ÄPARDUS AABIL JA BIBIL RESTORANIS JUHTUB, jutustame pildi järgi ja püüame pildi järgi moodustada mida-teeb sõnu.
MATEMAATIKA (tr 24-25)
KORDAME ÕPITUT, LAHENDAME MATEMAATILIST RISTSÕNA.
MUUSIKA
KLASSIJUHATAJA-Ära unusta oma väikest sõpra koju!
TÄNANE TUND ALGAB SAALIS, KUS TOIMUB SPORDIPÄEVA DIPLOMITE JAGAMINE. PÄRAST SEDA LÄHEME KLASSI, KUS LISANDRA RÄÄGIB, MIS TA NÄDALAVAHETUSEL KOOS KARUGA TEGI JA TOIMETAS NING VÕTAME UUESTI LOOSI, KUST SELGUB, KELLELE KARU SEEKORD KÜLLA LÄHEB.
RÜTMIKA

REEDE
MUUSIKA
EESTI KEEL (aabits lk 50-51, tv lk 31, 39)
TÄNASES TUNNIS TUTVUVAD AABI JA BIBI LAHKE JAAPANLASEGA, RÄÄGIME LAHKUSEST JA AHNUSEST, vestleme jagamise teemal, valime sõnadesse i või j.
MATEMAATIKA (tr 26-27)
KINNISTAME MÕISTEID: all, ülal, ees ja taga. VAATAME PILTE JA TÄIDAME ÜLESANDEID. TÄNASES TUNNIS TEEB ÕPETAJA VÄIKESE TESTI ÕPITU KOHTA.
Mis seal testis on?
Liitmine 6 piires, õige märgi kirjutamine (nagu tr ül 2B lk 24), diagrammi täitmine ( nagu tr ül 2 lk 16).
KUNST
TÄNA LÄHEB VAJA A3, LAIA PINTSLIT, VEETOPSI, SEGAMISALUST, GUAŠŠE, LAUAKATET, LAPPI LAUA JAOKS. TÄNA SEGAME VÄRVE.
LOODAME, ET EMAD-ISAD MEID TUNNI LÕPUKS ÄRA TUNNEVAD.
TOREDAT NÄDALAT KÕIGILE!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar