kolmapäev, 23. märts 2016

UUS NÄDAL

Kanna kaasas oma matemaatika värvimislehte!
Eesti keeles saan uue töövihiku. Kirjuta sellele oma ees- ja perekonnanimi.
Hindelised ülesanded
  • Anekdoot- Mõtle välja 1 anekdoot, mille tegelasteks oleksid Aabi, Bibi, Pisik või Nukits. Õpi seda anekdooti ilmekalt esitama. Räägime anekdoote igas eesti keele tunnis, kuni kõik saavad vastatud. Vali enda esinemiseks sulle sobiv päev, aga arvesta sellega, et aega vastamiseks on reedeni.
  • Etteütlus- Kinnistame reeglit s-i ja h kõrvale kirjutame k, p, t ja kellega? millega? sõnade lõpus on -ga.
 Oli õhtu. Ats tahtis emaga raamatut lugeda. Kass Miitsu istus oma pojaga ka toas. Nad vahtisid koos Atsile otsa. Siis tuli kassipoeg ema Liina jalgu nühkima. Kassid soovisid väga välja minna.
  • Kodukoha vaatamisväärsus (tv harj 2 lk 7)-Joonista ja kleebi pilt oma kodukoha kõige toredamast vaatamisväärsusest ning kirjuta selle kohta. Õpi oma kirjeldust ka lugema!
  • Matemaatika test nr 12 ja töö kalendriga- testiks valmistavad sind ette kodused lehed. Alusta kuude nimetuste kordamist, sest testis läheb neid vaja. Sa pead teadma, mis kuu järgneb või eelneb antud kuu nimetusele. Test on reedel.
ESMASPÄEV
Eesti keel (õp lk 92-94, tv lk 2-3)
Reisime koos Pisiku ja Nukitsaga Tartusse. Uurime sel teekonnal Eesti kaarti, teeme ilukirja.
Matemaatika (tr lk 54-55)
Täna lahutame arvust 16.
Loodus (tr lk 72-73, tv lk 29)
Täida ära tv harj 2 lk 29 kirjeldamismäng. Täna räägime meeleelunditest. Teeme kompimis-, haistmis- ja maitsmisteste. Maitsmistestiks võta kaasa mingi toiduaine või puuvilja tükike, et paariline saaks seda maitsta ja mõistatada.
Käeline
Teeme lõhnava pildi ehk proovime seebimaali tegemist. Õpetaja ostab akvarellipaberit. Sinul peab kaasas olema seebitükk ja alus. Seebimaali on hea teha jäiga pintsliga.
Õpiabi

TEISIPÄEV
Eesti keel (õp lk 95-96, tv lk 4-5)
Loeme lugu Genast ja Potsatajast ning reisipaunast, vaatame multifilmi katkendit ja võrdleme seda õpiku katkendiga, kuulame täishääliku pikkust, tuletame meelde tähestikulist järkekorda, koostame reisi nimekirja.
Käeline
Sul läheb vaja rohelist ja sinist värvilist paberit, kääre ja liimi. Täna voldime iseseisvalt õpetuste ja jooniste järgi  krokodilli.
Kehaline
Täna on AQVA-s ujumine. Võta kaasa ujumisriided ja pesemisvahendid. Soovijad saavad AQVA-st ise koju minna, teistega tuleb pikapäeva õpetaja kooli tagasi.
Õpiabi

KOLMAPÄEV
Eesti keel (õp lk 97-99, tv lk 6-7)
Loeme teabeteksti Austraaliast, võrdleme Austraaliat ja Eestit, uurime gloobust ja maailmakaarti, räägime erinevatest rahvustest, uurime maailma vaatamisväärtusi ja meie kodukoha vaatamisväärsusi. Kui oled ise mõnda kuulsat vaatamisväärsust vaatamas käinud, siis võta pilt kaasa! Võta kaasa korrektorpliiats, et teha töövihikus aborigeenidele näomaalingut.
Matemaatika (tr lk 56-57)
Räägime ööpäeva pikkusest, uurime kellaaegadega skaalasid, arvutame päeva pikkust. Võta kaasa ka loodusõpetuse tööraamat ja töövihik. Täidame ka seal ööpäeva osa ära.
Kehaline
Täna on saalitund. Kaasa lühike dress ja vahetusjalanõud.

NELJAPÄEV
Eesti keel (õp lk 98-99, tv lk 8)
Ole valmis tutvustama oma kodukoha toredat vaatamisväärsust (tv harj 2 lk 7). Uurime maailmakaarti edasi ning seal elavaid  loomi, õpime uued vajalikud keelereeglid-kellega? millega? kelleta? milleta?
Matemaatika (tr lk 58-59)
Räägime aasta pikkusest, kuude nimetustest ja teeme tööd kalendriga. Võta kaasa selle aasta seinakalender!
Muusika
Klassijuhataja
Täna esineb meile robootikaring. Kui jääb aega, siis ootavad oma seiklustest Sõbrakesega rääkimist Anette ja Kristofer.
Rütmika

REEDE-NALJAPÄEV!!!
Muusika
Matemaatika
Teeme testi. Täna läheb sul vaja värvimislehte. Võta kaasa kalender!
Eesti keel (õp lk 100-101, tv lk 9)
Kirjutame etteütluse, tutvume kuulsa maadeavastaja Magalhaesiga, räägime reisimisest. Ole valmis jutustama oma kõige huvitavamast reisist.
Käeline
Kujundame loomaaeda. Selleks on õpetaja paljundanud erinevate maade loomi. Sul läheb vaja A4, kääre ja liimi.
TOREDAT NALJAKUU ALGUST!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar