laupäev, 12. detsember 2015

KOLMAS ADVENT

Sellel nädalal ei hakka aineid lahti kirjutama, sest meil on segatunnid. Lõpetame oma aabitsat ja töövihikut ning püüame looduses töökavale järele jõuda. Matemaatika tööraamat on lõpetatud, seda ära enam kaasa võta. Esmaspäeval saad töölehe, mille järgi õpid kolmapäevaseks testiks.
Looduse asjad jätame esmaspäeval kooli, sest neid läheb meil iga päev vaja.
Kanna sel nädalal kaasas Liiklusaabitsat.
ESMASPÄEV
Need, kes soovivad jõululaadal midagi müüa, panevad täna end huvijuhi juures kirja. Muidu pole teil kolmapäeval lauda, kus müüa.
Täna teeme tühjaks garderoobi, sest homme on meie koolis ülelinnaline pereüritus "Lumemöll".
TEISIPÄEV
Peale 2.tundi läheme Rakvere teatrisse jõulumaale. Etendus algab 11.00 ja kestab koos Jõulumaal möllamisega kokku 2-2 h 15 minutit. Seega on laps vaba umbes kella 13.15 paiku. Kuna sellel päeval pikkapäeva pole ning koolimajas käivad kibedad ettevalmistused samal õhtul toimuva kogupereüritusega "Lumemöll", siis tuleb seekord lapsele järele tulla teatrisse. Võta raha kaasa, et puhvetist midagi osta!
Õhtul on koolimajas suur üritus "Lumemöll". Mida see üritus endast kujutab, sellest kirjutasin eelmisel nädalal. Vaata blogist vanemaid postitusi. Igal juhul soovitan koos vanematega õhtul kooli tagasi tulla. Tuleb põnev õhtu!
KOLMAPÄEV
Võta kaasa kehalise asjad!
Täna on saalis vahetundide ajal avatud jõululaat. Võta kaasa raha!!!!!
NELJAPÄEV
Täna algavad jõulupeo proovid.
Pikapäevarühma lastel on täna jõuludisko. Võta kaasa sööki-jooki.
REEDE
Esimese ja teise tunni ajal on proov.
TOREDAT JÕULUAEGA!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar